Easy podróże językowe – nauka języka hiszpańskigo, francuskigo albo angielskiego dla całej rodziny. Rozkoszujcie się Państwo urlopem razem ze swoimi dziećmi! Dobrej zabawy!

Edynburg rodzinna zabawa

SZKOCJA

Dajcie się Państwo porwać w językową podróż z rodziną do Edynburga, do Aten Północy. Edynburg należy do najpiękniejszych miast Europy, jego różnorodność, ciekawa historia, szkocka wesołość i góry Highlands sprawiają, że jest to świetne miejsce do nauki języka angielskiego dla całej rodziny. (więcej)

kurs językowy Explorer dla dzieci

Exeter, miasto położone w południowo – zachodniej Anglii, oferuje idealne warunki do nauki języka angielskiego dla rodziców i dzieci. Szkoła Językowa w Exeter oferuje ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego i wyspecjalizowała się oprócz programów dla dorosłych szczególnie w programach dla dzieci i młodzieży. Uczcie się Państwo ze swoimi dziećmi i rozkoszujcie się najsłoneczniejszym regionem Anglii. Państwa dzieciom zapewniamy bezpłatny, bogaty program spędzania wolnego czasu, po to, aby Państwo mogli mieć czas dla siebie (więcej)

!Rodzinne kursy językowe cieszą się dużym zainteresowaniem i można je rezerwować cały rok!

kurs językowy Explorer dla dzieci

Możecie Państwo uczyć się języka angielskiego z całą rodziną w południowej części Irlandii, w Cork. Zakosztujcie Państwo razem ze swoimi dziećmi serdeczności i uprzejmości południowej Irlandii i pogłębcie Państwo znajomość języka angielskiego w trakcie rodzinnej podróży językowej. Szczególną atrakcją są nasze Multi Activity Camps dla dzieci od 4 roku życia, które uczą się razem z irlandzkimi dziećmi, oferujemy w naszych apartamentach fantastyczne warunki mieszkaniowe adekwatne do ceny. (więcej)

Nauka języka angielskiego dla dzieci już od 4 roku życia w naszym Multi Activity Camp!

Malta - język angielski dla rodzin

Przeżyjcie Państwo razem ze swoimi dziećmi ciekawe i piękne wakacje językowe na Malcie i pouczcie się jednocześnie języka angielskiego. Wyspa wakacji i słońca oferuje Państwu połączenie nauki języka z urlopem rodzinnym jako idealne rozwiązanie. Nasza szkoła językowa na Malcie jest jedną z najbardziej popularnych szkół nauki języka angielskiego z rodziną. (więcej)

!Uwaga rodziny! Wpisowe tylko jednorazowo na rodzinę!

Walencja - hiszpańska rodzina goszcząca

Polecamy naukę języka hiszpańskiego dzieciom od 6 roku życia! Wybierzcie się Państwo w cudowną podróż językową do Walencji, aby pouczyć się języka hiszpańskiego. Walencja ma wiele do zaoferowania rodzicom i dzieciom, nie tylko piękne plaże. Szczególną atrakcją dla dorosłych i dzieci  jest Oceanográfico, największe w Europie akwarium wody morskiej! (więcej)

Wexford - kurs języka angielskiego dla rodzin

Oferujemy rodzicom i dzieciom podróż językową do Wexford, do tajemniczej stolicy przygody we Wschodniej Irlandii. Miasto na wschodnim wybrzeżu Irlandii zapewnia w ramach rodzinnych podróży językowych gościnność, piękne plaże i bajeczne krajobrazy. Dzięki temu Wexford jest idealnym miejscem dla rodziców i dzieci (od 6 roku życia) do nauki języka angielskiego (więcej).

weitere Information
port Galway

Rodzinna podróż językowa do Galway w Irlandii daje rodzicom i dzieciom możliwość udziału w kursie języka angielskiego na Zachodnim Wybrzeżu Irlandii. Poza tym doświadczycie Państwo irlandzkiej gościnności i zachwycie się krajobrazami, dlatego Galway jest idealnym miejscem dla rodziców, dzieci i młodzieży do nauki języka angielskiego.  (więcej)

grupa dzieci

Dénia ma wiele do zaoferowania zarówno Dużym jak i Małym, główną atrakcją jest oczywiście piękne wybrzeże, które jest rajem dla dzieci. Okolica miasta Dénia dysponuje też bogatą ofertą: wędrówki, jazda na rowerze, a to wszystko w typowo hiszpańskim klimacie. (więcej)

San Sebastian-nad morzem

Wybierzcie się Państwo na rodzinny kurs języka hiszpańskiego do San Sebastian. Miasto w Północnej Hiszpanii, położone tuż przy polu golfowym Biskay oferuje Państwu ciekawy urlop rodzinny z nauką języka hiszpańskiego. Dzieci uczą się aktywnie języka hiszpańskiego poprzez udział w interesującym campie dla dzieci, podczas gdy rodzice odświeżają znajomość języka hiszpańskiego na intensywnym kursie językowym. (więcej)

młodzież w szkole

Podczas rodzinnej podróży językowej na Costa del Sol możecie Państwo pouczyć się razem z dziećmi języka hiszpańskiego na Maladze. Miasto nad Costa del Sol ma o wiele więcej do zaoferowania niż tylko bajeczne plaże. Po kursie języka hiszpańskiego wybierzcie się Państwo z dziećmi na odkrywczą podróż i doświadczcie typowo andaluzyjskiej radości życia. (więcej)

młodzi ludzie na basenie

Benalmádena, położona na Wybrzeżu Słońca (Costa del Sol),  oddalona od Malagi tylko 15 minut drogi, jest miejscem kursów języka hiszpańskiego dla rodziców i dzieci. Przytulne i przejrzyste miasto, bezpośrednio nad Morzem Śródziemnym, jest świetnym miejscem dla rodzin, które chcą pouczyć się języka hiszpańskiego i  poznać  ludzi w różnym wieku z całego świata. (więcej)http://www.easy-podroze-jezykowe.com/?id=812

typowe samochody w Playa del Carmen

Rodziców i dzieci zachęcamy do wzięcia udziału w rodzinnej podróży do Playa del Carmen, aby pouczyć się języka hiszpańskiego. Miasto leży na meksykańskim Wybrzeżu Morza Karaibskiego, na Riwierze Majów i dlatego panuje tu podzwrotnikowy klimat. Słońce świeci  tu prawie zawsze, a miejsce to oferuje wymarzone warunki do wzięcia udziału w kursie językowym dla całej rodziny. Dajcie się Państwo porwać meksykańskiej serdeczności i wraz z całą rodziną zanurzcie się na kursie językowym w kulturę i język hiszpański. (więcej)

Toronto - miasto wielokulturowe

Proponujemy kurs języka angielskiego dla całej rodziny w Toronto. Miasto w południowej prowincji Ontario jest położone zaledwie godzinę drogi od granicy z USA i 90 minut samochodem od słynnego wodospadu Niagara. Toronto jest uważane za jedno z najbardziej przyjaznych rodzinie miast w Kanadzie i proponuje zarówno dorosłym jak i dzieciom świetny program. (więcej)

Teraz możecie Państwo zarezerwować zawarty w cenie lot z Hamburga, Frankfurtu i Monachium!